Glas bestellen voor HiFinity
Het ultraslanke HiFinity schuifsysteem creëert grote transparante oppervlakken, met als resultaat een lichte en elegante uitstraling. Het verwerken moet volgens speciale verwerkingsvoorschriften. Daarom bestelt u bij Reynaers Aluminium het glas voor de schuivende delen. Dit glas wordt geleverd inclusief het verlijmde U-profiel van composiet.
Hoe bestelt u het glas?
In ReynaPro voert u allereerst het HiFinity schuifsysteem in. Kies het juiste glas. De glaslijst met calculatieprijzen is beschikbaar op het klantenportaal, deze prijzen zijn indicatief. Met behulp van dit bestand importeert u calculatieprijzen voor uw HiFinity beglazing in ReynaPro. Vraag de meest actuele prijzen op bij de afdeling Customer Service via bestellingen@reynaers.nl.


Vervolgens importeert u het rapport “Hi-Finity Bestelling glas NL” via het bestand “Hi-Finity Glass Order NL_20221214.red”. Dit .red bestand vraagt u op bij de Technisch Adviseurs van Reynaers Aluminium via telefoonnummer +31 (0)492 – 56 10 31.
Het bestand laadt u als volgt in:
- Sla het bestand op uw computer op.
- Ga in ReynaPro naar “instellingen” en klik dan op “rapport”.

3. Klik daarna onderin op “importeren” en zoek het bestand “HiFinity Glass Order NL.red” op dat u zojuist hebt opgeslagen op uw computer.

4. Nu is het bestand ingeladen en kunt u het glas gaan bestellen. Nadat u alle posities heeft ingevoerd, kiest u links in uw scherm voor “Hi-Finity Bestelling glas NL”.
5. Er opent dan een Excel-bestand waar u de contact gegevens, het leveringsadres en de gegevens van het glas invult.
Voorbeelden
Hieronder twee voorbeelden van posities in het Excel-bestand: één handmatig bediend en één motorisch bediend met glashoek.

Allereerst voert u in de zesde kolom het gewenste type in (dit staat in rood weergegeven). In het bestand kunt u de afbeelding vergroten om te controleren welke ruit bij welke regel hoort: positie of glasnummer.
Met composiet U-profiel, voor schuivende vleugel:
• Type A glas met composiet U-profiel zonder handgreep.
• Type B en C glas met composiet U-profiel met uitsparing voor handgreep links of rechts.
Zonder composiet U-profiel, voor vaste beglazing:
• Type D glas zonder composiet U-profiel voor een glashoek (let op: altijd een gemaatvoerde dwg-tekening van het glas meesturen).
• Type E glas zonder composiet U-profiel.
De bewegende vleugels hebben dus altijd een composiet U-profiel. De vaste delen hebben geen composiet U-profiel en zijn daarom ook groter.
Het is niet verplicht om vaste beglazing via Reynaers Aluminium te bestellen. Bestelt u de vaste beglazing zelf? Kies dan voor de vaste delen niet voor HiFinity beglazing, dan wordt dit ook niet meegenomen in de Excellijst. Wilt u het vaste glas wel via Reynaers Aluminium bestellen, geef dit dan aan middels de keuze van het juiste glastype (D of E).

Voorbeeld 1
De eerste twee rijen in het Excel-bestand hebben betrekking op voorbeeld 1:
- een rij met vaste beglazing
- een rij met composiet U-profiel en uitkeping aan de linkerkant
Dit ziet u door in het Excel-bestand de afbeelding te vergroten om te controleren welke ruit bij welke regel hoort.
In de Excellijst vult u in dit voorbeeld bij het eerste veld in kolom 6 het type E in, zonder composiet U-profiel. In de volgende kolom kiest u voor vast (fix), manueel of motor. In dit voorbeeld wordt gekozen voor fix. De tweede rij in het voorbeeld wordt dan type C en de opening “manual”.
Zodra het type en de opening is geselecteerd, verschijnt in kolom 1 en 2 de glas breedte en glas hoogte.

Voorbeeld 2:
De volgende vier rijen in het Excel-bestand hebben betrekking op voorbeeld 2.

Rij drie is hierbij type D en de opening is fix. Rij vier is type A en opening motor. Rij vijf is dan weer type D en de opening fix en de laatste rij is type A en met opening motor.
Let op: in dit voorbeeld is een type D geselecteerd. Dat betekent dat men dan een dwg-bestand moet aanleveren.

Bestellen
Na het invullen van het Excel-bestand kunt u deze mailen naar de afdeling Customer Service via bestellingen@reynaers.nl.
Meer informatie
Voor hulp bij het kiezen van de juiste typen HiFinity beglazing kunt u contact opnemen met de afdeling Support via telefoonnummer +31 (0)492 – 56 10 31.